6 Eylül 2021

Vakıf Burs Fonu Bireysel ve Kurumsal Destek

Sizleri İEL’de okuyan ya da İEL mezunu öğrenci kardeşlerimize burs desteği vermeye davet ediyoruz. Salgın hastalığın da etkisiyle, bursa ihtiyaç duyan öğrenci sayısı her zamankinden daha fazladır…

Vakfımızın yıllardır vermekte olduğu ihtiyaç bursları fonunu şahsen ya da kurumunuz adına destekleyebilir, içinde bulunduğumuz bu pandemi koşullarında  daha çok öğrencinin burs almasını sağlayabilirsiniz. Bunun için Ekim – Haziran ayları arasında öğrenci başına,

  • İstanbul Erkek Lisesimizde okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yıllık 2.970 TL (9 X aylık 330 TL),
  • İstanbul Erkek Lisesi mezunu ve diğer yurt içi yükseköğrenim öğrencilerine yıllık 4.500 TL (9 X aylık 500 TL),
  • İstanbul Erkek Lisesi mezunu ve diğer yurt dışı yükseköğrenim öğrencilerine ise yıllık 7.200 TL (9 X aylık 800 TL) katkınız yeterlidir. 
     

Kişisel veya kurumsal olarak bir ya da birden fazla kardeşimize destek verme isteğinizi İELEV’e bildirmeniz halinde, dilerseniz, Sarı Siyah Destek (www.sarisiyahdestek.com) web portalımızda adınıza bir proje oluşturulacaktır. Ödemeleri peşin veya taksitler halinde, kredi kartı ya da EFT/Havale yoluyla yapabilir, yaptığınız ödemeyi proje sayfasında görebilirsiniz. Dilerseniz, destek verdiğiniz öğrenciler ile iletişim kurarak mentorluk desteği de sağlayabilirsiniz.

Burs desteğiniz için göndereceğimiz bağış makbuzlarını vergi matrahınızdan düşebilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim kanallarından bizlere ulaşmanızı bekliyoruz.

Burs vermek için +90 507 408 0334 no’lu telefondan Atilla Öztuna’dan bilgi alabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl İELEV kaynaklarından ve camiamızdan sağlanan desteklerle 131 öğrenciye toplam 485.820 TL burs imkanı sağlanmıştır. Başta “Sarı Siyah’65 Dayanışma ve Eğitim Vakfı”na olmak üzere, burs fonuna bireysel ve kurumsal destek sağlayan herkese teşekkürü bir borç biliriz. 

Saygılarımızla,

Ahmet Argun Atilla Öztuna
İELEV Yönetim Kurulu Başkanı İELEV Genel Müdürü

Copyright © 2022, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo