6 Aralık 2017

Vakfımızın Mütevelli Heyeti Olağan Toplantısı Gerçekleşti

İELEV Mütevelli Heyeti Olağan Toplantısı 26 Kasım Pazar günü Orhan Öcalgiray Konferans Salonunda gerçekleşti.

Toplantı öncesinde, İstanbul Erkek Lisesi mezunlarımızdan Cavit Akşehirlioğlu ‘75 ve eşi Birgül Akşehirlioğlu’nun, Vakfımıza yaptıkları önemli bağış nedeniyle adlarının verildiği İELEV Özel Lisesi bilgisayar laboratuvarının açılışı yapıldı.

Mütevelli Heyeti Olağan Toplantısına 68 mütevelli katıldı. Toplantı İELEV Yönetim Kurulu Başkanı Refik Türkoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra Vakfımızın faaliyetleri Vakıf Direktörü Atilla Öztuna, eğitim faaliyetlerimiz İELEV Akademik Kurul Başkanı Prof. Dr. Erhan Erkut tarafından aktarıldı. Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Ahmet Argun Vakfın finansal durumunu değerlendirdi. Denetim Kurulu raporunun okunmasının ardından, Yönetim Kurulu Mütevelliler tarafından oy birliği ile ibra edilirken, 2017-2018 bütçesi de oy birliği ile kabul edildi.

Başkanlık Divanı seçiminde asil üyeliğe önerilen mütevellilerimiz Mehmet Şuhubi ’42, Atalay Şahinoğlu ’57, Mehmet Ali Berkman ’62, Erol Evgin ’65, Mahir Vardar ’66 ve yedek üyeliğe önerilen Ali Çetin Sarıoğlu ’65, Cengiz Erdamar ’65 ve Levent Bıçakçı ’72 önerildikleri görevlere oybirliği ile seçildiler. Önümüzdeki 3 yıllık dönem için göreve seçilen Divan Heyetini tebrik eder, başarılar dileriz.

Toplantımızda sunulan konuların detaylarına 2017 Faaliyet Raporundan ulaşabilirsiniz.

Link: https://www.ielev.org.tr/tr/vakfimiz/faaliyet-raporlari/2017-yili-faaliyet-raporu/

Foto Galeri

Copyright © 2024, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo