12 Nisan 2016

Sarı Siyah Gecenin Işığı İELEV İstanbul Lisemizi Aydınlatıyor

İstanbul Liseli kardeşlerimiz, başarılı akademik çalışmalarının yanı sıra Lisemizde kültürel, sportif, sanatsal ve teknoloji alanında faaliyet gösteren çok sayıda kulübün çatısı altında kendilerini geliştirmekte ve hayata hazırlanmaktadır. 

Birçoğu okulumuzun sınırlarını aşan, ulusal hatta uluslararası düzeyde başarılar yakalayan bu organizasyonlar için büyük emek veren kardeşlerimizin finansal ihtiyaçlarına her yıl İELEV olarak ana sponsorluk düzeyinde destek olmaktayız. Bu desteği camiamıza yaymak ve sağlanan kaynağı artırmak amacıyla 10 Mayıs 2016 Salı gecesi Maçka Swissotel’in keyifli ortamında değerli mütevellilerimiz ve mezunlarımıza yönelik bir yemek ve ardından yürekten Sarı Siyahlı EROL EVGİN’in gönüllü olarak vereceği konserin gerçekleşeceği bir gece düzenlemekteyiz. 

Sarı Siyah Gece’de, kardeşlerimiz tarafından kulüp faaliyetleri kapsamında hazırlanan bazı teknolojik ürünler ve çalışmalar da davetlilerin beğenisine sunulacaktır. Bu geceden elde edilecek gelir, Lisemizin ve kulüp faaliyetlerinin finansmanı için kullanılacaktır. 

2015-2016 dönemini tamamlarken, bu muhteşem gecemizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 

Davetiyeler ve bilgi almak için İELEV Vakıf Direktörümüz Atilla Öztuna ile 0507 408 03 34 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. 

Copyright © 2024, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo