6 Ocak 2016

İELEV Retro Party ile Yeni Yıla Merhaba

Yeni yılı İELEV ailesi olarak birlikte kutlamak amacıyla Vakfımız tarafından 28 Aralık 2015 Pazartesi akşamı Beyoğlu - Ponte Restaurant’da “Retro” konseptli bir parti gerçekleştirildi.

İELEV Eğitim Kurumları öğretmenlerinin, idari personelin ve Vakıf çalışanlarının konsepte uygun, geçmiş dönemlere ait eğlenceli kıyafetlerle katıldığı Retro Party, İELEV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ata Anıl’ın açılış konuşması ile başladı. Konuşmanın ardından İELEV Eğitim Kurumlarında beşinci, onuncu ve on beşinci yıllarını dolduran öğretmenlerimize ve idari personele plaket takdim edildi.

Gecenin en eğlenceli anlarından biri plaket takdiminin ardından İELEV Özel Anaokulu öğretmenlerinden oluşan Ritim grubunun sürpriz yaparak sahneye çıkması ve hareketli bir performansla tüm davetlileri coşkuyla harekete geçirmeleri oldu.

İELEV Eğitim Kurumları Eğitim Direktörü Bahar Ulusoğlu Emek, Ritim grubunun ilk performansından sonra konuşmasını yaptı. Grup, konuşmanın ardından eğlenceli bir parçayla performanslarını tamamladıktan sonra eğlence 23.00’e kadar devam etti. 

Yaklaşık 200 kişinin katıldığı partimizden herkesin memnuniyetle ayrıldığını görmekten Vakıf olarak çok mutluyuz. 

Copyright © 2024, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo