23 Temmuz 2019

İELEV Özel Lisemiz İlk Mezunlarını Verdi

2014 yılında henüz kendine ait bir binası yokken başlayan yolculuk sonrası, kısa sürede Alman Yurt Dışı Okulu olma ve GIB diploması verme ayrıcalıklarına sahip olmayı başaran İELEV Özel Lisemiz bu yıl ilk mezunlarını verdi. Büyük emekler harcanarak geçen 5 yılın sonunda İELEV Özel Lisesinden 25 pırıl pırıl gencimizi mezun etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

27 Haziran 2019 Perşembe günü, Almanya’nın İstanbul Başkonsolosluğu binasının bahçesinde yaptığımız törende, ilk mezun unvanını alan 25 çocuğumuzu yuvadan ilk kez uçururken, bu mutluluğu yaşayan anne ve babalarına, bizlere güvendikleri için minnet duygularımızı ve şükranlarımızı sunduk. Yönetim kurulumuzun yanı sıra, divan heyetimiz ve eski yönetim kurulu başkanlarımız da bu anlamlı törene katılarak öğrencilerimizin diplomalarını verdiler. Ayrıca İELDER Başkanı Prof. Dr. Feyza Erkan da bu anlamlı güne katılarak bizleri onurlandırdı. Törene katılan Luxemburg Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Ralf Rössler, okul birincisi Zeynep Sarı’ya Üniversitesinin verdiği birincilik çekini sundu ve tıp ya da diş hekimliği fakülteleri için Luxemburg Üniversitesinden tam burs kazandığı müjdesini sürpriz olarak paylaştı.

İlk mezun 25 öğrencimize başarılar dilerken, bu mutluluğu değerli mütevellilerimiz ile paylaşıyor ve bu başarıda büyük payı olan yönetimlerimiz başta olmak üzere, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.

Foto Galeri

Copyright © 2024, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo