8 Mart 2017

İELEV Okulları 1. Tanıtım Günleri Gerçekleşti

İELEV Okullarında bu yıl da aday velilerle tanışmak ve okullarımızı tanıtmak için 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde Tanıtım Günleri gerçekleşti.

Tanıtım Gününün ilk ayağı Çekmeköy yerleşkesinde başladı. İELEV Okulları öğrencilerinin Sarı-Siyah öyküyü ve Vakfımızın kuruluş öyküsünü çizimli anlatımıyla başlayan konferansta ilk sunumu İELEV Anaokulları Koordinatörü Başak Gezer yaptı. Anaokulu sunumunun ardından İELEV Özel 125. Yıl İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Cihat Arslan sözü devraldı.  

Ardından, İELEV Özel Lisesi Alman Direktörü Herr Schopp, İELEV Özel Lisesinin vizyonunu ve gelişmelerini aday velilerle paylaştı. Konferans, İngilizce Bölüm Başkanı Mansur Ahmed Asrar’ın İELEV Okullarındaki İngilizce eğitimi ve katılım gösterilen uluslararası etkinlikler hakkında bilgi vermesiyle devam etti. 

İlköğretim tanıtımının ardından İELEV Özel Lisesi Müdürü Tekin Baransel, İELEV Özel Lisesinde işlenen ders programı, GIB (Gemischtsprachiges Internationales Baccalaureat) diploma programı, gerçekleşen sosyal sorumluluk projeleri gibi konuları içeren kapsamlı bir sunum yaptı. Son sunumun ardından ilköğretim ve lise binaları arzu eden aday velilerle birlikte gezildi.

Cağaloğlu yerleşkesinde gerçekleşen Tanıtım Günlerinin ikinci gününde ise öğrencilerin sunumunun ardından İELEV Genel Sekreteri Murat Yalnızoğlu, Vakfımızın ve okullarımızın vizyonundan bahsettiği bir konuşma yaptı.  
İELEV Özel Ana Sınıfı, İlkokulu ve Ortaokulu Okul Müdürü Banu Keskin’in detaylı tanıtım sunumunun ardından İELEV Özel Lisesi Müdürü Sayın Tekin Baransel İELEV Özel Lisesinin özet bir tanıtımını yaptı. İkram için verilen kısa bir aradan sonra aday veliler öğretmenler eşliğinde okulun birimlerini gezdiler.

Foto Galeri

Copyright © 2023, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo