4 Aralık 2015

İELEV Mütevelli Olağan Kurul Toplantımız Gerçekleşti

İELEV Mütevelli Heyeti Olağan Genel Kurul Toplantısı 22 Kasım 2015 Pazar Günü, İstanbul Lisesi Asım Kocabıyık Konferans Salonu'nda gerçekleşti.

Değerli Mütevellilerimizin katılımıyla gerçekleşen toplantı, İELEV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ata Anıl’ın açılış konuşması ve sunumuyla başladı.

Ardından, İELEV Akademik Kurul Başkanı Prof. Dr. Erhan Erkut konuşmayı devraldı. Erhan Erkut,  İELEV Eğitim Kurumlarındaki akademik gelişmeleri ve Vakfın İstanbul Erkek Lisesi ile ortak yürüttüğü akademik çalışmaları Mütevellilerimizle paylaştı. Toplantı, İELEV Yönetim Kurulu Üyesi Tan Egeli’nin finansal durum sunumu ile devam etti. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu yapılan oylama ile Mütevelliler tarafından ibra edildi. 2015-2016 bütçesi oya sunularak kabul edildi.

Yönetim Kurulumuz, Camiamıza yaptığı değerli katkılardan ötürü İELDER Başkanı Zeynep Erverdi adına Furkan Şafak’a bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Toplantı, dilekler bölümünde yapılan konuşmaların ardından İstanbul Lisemizin Müdürü Hikmet Konar’ın Mütevellilerimize hitaben yaptığı konuşmanın ardından sona erdi.


Toplantımızda sunulan konuların detaylarına 2015 Faaliyet Raporundan ulaşabilirsiniz >

http://www.ielev.org.tr/tr/vakfimiz/faaliyet-raporlari/2015-yili-faaliyet-raporu/

Foto Galeri

Copyright © 2024, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo