23 Temmuz 2019

İEL’de Dönem Öğrenci Kulüp Etkinlikleriyle Son Buldu

Lisemizde eğitim-öğretim dönemi öğrenci kulüplerimizin birbirinden renkli etkinlikleriyle tamamlandı. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Vakıf olarak ana sponsorluk düzeyinde İEL öğrenci kulüplerine destekler verdik.

İEL Girişimcilik Kulübünün düzenlediği 8. Ulusal Girişimcilik Festivaline, İEL Satranç Kulübünün düzenlediği 19. Uluslararası Satranç Festivaline, İEL İngilizce Münazara Kulübünün düzenlediği 2. Ulusal İngilizce Münazara Turnuvasına, İEL Kültür Etkinlikleri Komitesi tarafından düzenlenen 28. İEL Kültür Etkinlikleri Haftasına, İEL Tiyatro Kulübü İLTAT’ın ‘Kuyruklu Yıldız Altında’ isimli tiyatro gösterisine, İEL Sinema Kulübünün düzenlediği 16. Uluslararası Altın Boğa Kısa Film Yarışmasına, İEL Sportfest Komitesi tarafından düzenlenen 19. Uluslararası Spor Şölenine, İEL Model Birleşmiş Milletler (İELMUN) Kulübünün düzenlediği 8. Uluslararası İELMUN Konferansına ve İEL TEDx Kulübünün düzenlediği 4. İEL TEDx Konferansına önemli maddi desteklerimizin yanında Vakıf olarak İEL öğrenci kulüplerine sponsor bulma, kaynak geliştirme, etkinlik içeriklerine fikirsel destek verme ve genel olarak mentorluk yapma gibi pek çok katkılarda bulunduk.

Maddi konular başta olmak üzere her anlamda desteklemeye gayret gösterdiğimiz İEL öğrenci kulüplerini gerçekleştirmiş oldukları birbirinden renkli etkinlikler için kutluyoruz.

Foto Galeri

Copyright © 2022, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo