23 Temmuz 2019

İEL Mezuniyet Törenleri

İstanbul Erkek Lisemizden bu yıl mezun olan öğrenci kardeşlerimiz için 28 Mayıs 2019 Salı günü Gümüşsuyu’ndaki Alman Başkonsolosluğu’nda Abitur Diploma Töreni, 1 Haziran 2019 Cumartesi günü ise Lise bahçemizde İEL Mezuniyet Töreni gerçekleşti.

Vakfımızın sponsorluğunda gerçekleşen Abitur Diploma Törenine Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Argun, Yönetim Kurulu Üyemiz Bülent Alkanlı ve Vakıf Genel Müdürümüz Atilla Öztuna katılım gösterirken, Lise Mezuniyet Törenine Yönetim Kurulu Üyelerimiz Burak Kılanç, Bülent Alkanlı ve Serdar Sumay katıldılar.

Abitur Diploma sıralamasına göre dereceye giren ilk üç mezunumuza Vakfımızın yayınlarından Billur Bir Avizedir İstanbul Lisesinde Zaman… Belgeleriyle 125 Yıl (1884-2009) isimli kitabımızı armağan ettik. İstanbul Erkek Lisemizden derece ile bitiren ilk üç mezunumuza ise birer adet tablet hediye ettik. Ayrıca, her yıl Selahattin Beliren adına vermekte olduğumuz ödüller için Lisemizden derece ile mezun olan ilk üç kardeşimiz ile başarılı bir kız ve bir erkek sporcu kardeşimize hediye çeklerini takdim ettik.

Lisemizden mezun olan öğrenci kardeşlerimizi kutluyor, yükseköğrenim hayatlarında kendilerine başarılar diliyoruz. 

Foto Galeri

Copyright © 2022, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo