7 Mayıs 2015

Geleneksel Mütevelli Gecemiz

Bu yıl Almanya Başkonsolosu Bayan Jutta Wolke’nin ev sahipliği ile Gümüşsuyu’ndaki Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu’nda 7 Mayıs 2015 Perşembe gecesi Geleneksel Mütevelli Gecemizi gerçekleştirdik.

“İstanbul Erkek Lisesi’nde Almanca Eğitimin Başlamasının 100. Yıl Dönümü” nü de kutladığımız Mütevelli Gecemiz, repertuarlarında barok dönem müziğine yer veren “İstanbul Diyagonal Oda Müziği Topluluğu” nun konseri ile başladı. Konserin ardından misafirlerimiz resepsiyonumuzda buluştu. 58 mütevellimiz ve eşleriyle birlikte katılan 37 mütevellimiz ile toplam 132 misafirimizi keyifle ağırladık.
Bununla beraber Bayan Jutta Wolke’nin davetlisi olarak gecemize teşrif eden Avusturya Başkonsolosu Sayın Christine Wendl, ABD İstanbul Başkonsolosu Sayın Charles F. Hunter ve Belçika Başkonsolosu Henri Vantieghem gecemizi onurlandırdılar.
İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı olarak bu güzel geceye imzamızı atmaktan mutluluk     duyuyoruz ve katılan tüm mütevellilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Foto Galeri

Copyright © 2023, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo