13 Kasım 2017

“En Genç Sarı Siyahlılar Camiamız ile Tanışıyor” Etkinliğimizin Beşincisini Gerçekleştirdik

İstanbul Erkek Lisemize girmeyi başararak, birer Sarı Siyahlı olmaya hak kazanan kardeşlerimizle Camiamızı tanıştırmayı amaçladığımız “En Genç Sarı Siyahlılar Camiamız ile Tanışıyor” adlı etkinliğimizin beşincisini 5 Kasım Pazar günü, hazırlık sınıfında okuyan en genç İEL’liler, velileri ve Camia kurumlarımızın yöneticilerinden oluşan misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.

Şeref Salonumuzun bulunduğu katta yapılan kahvaltı sonrasında, Okul Marşımız eşliğinde söyleşi ve sunumlar için Celal Ferdi Gökçay Konferans Salonuna geçildi.

Okul Müdürümüz Hikmet Konar’ın açılış konuşmasının ardından İELEV Akademik Kurul Başkanı Prof. Dr. Erhan Erkut ’75, en genç Sarı Siyahlılara seslendi. Erkut, Lisemize yeni başlayan öğrenci kardeşlerimize başarılı ve verimli bir okul hayatı geçirebilmeleri için tavsiyelerde bulundu. Konuşmanın tamamı, “facebook.com/ielevorg” adresinden izlenebilir.

Kurum tanıtımlarında, Vakfımız adına Yönetim Kurulu Başkanımız Refik Türkoğlu ’72 kısa bir konuşma yaparken, Camia kurumlarımızdan İELDER, İstanbul Erkek Liseliler Dayanışma Vakfı, Sarısiyah’65 Dayanışma ve Eğitim Vakfı, 1884 Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı, İstanbulspor Kulübü Derneği, Sakarya İzci Grubu ve SarıSiyah Motosiklet başkan ve temsilcileri de kendilerini tanıtarak kurum faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler. Lisemiz öğrenci birliği (İLÖB) başkanı da en genç Sarı Siyahlılara kısaca seslendi.

Etkinliğimizin son bölümünde Çanakkale Şehitlerimizi 100. Anma yılında Vakfımız tarafından hazırlatılan ve halen İZ TV’de yayınlanmakta olan “Sarı Siyah Pedallar” belgeselimizin gösterimini gerçekleştirdik. Gururla ve hüzünle izlediğimiz belgeselimizin ardından etkinliğimiz sona erdi.

Camiamıza yeni gelen en genç Sarı Siyahlı kardeşlerimize bir kez daha hoş geldiniz diyor, kendilerine başarılar diliyoruz.

Foto Galeri

Copyright © 2024, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo