6 Ocak 2016

12. Yeni Yıl Panayırı Gerçekleşti!

Eğitim anlayışında çok kültürlülük, vefa, dayanışma değerlerini barındıran ve gereklerini yerine getiren İELEV Eğitim Kurumları, artık bir gelenek haline gelen Yeni Yıl Panayırının 12.sini gerçekleştirdi.

İELEV öğretmen ve öğrencilerinin, Okul Aile Birliklerinin ve bağışçıların destekleri ile 19 Aralık 2015 Cumartesi günü İELEV Özel 125. Yıl İlkokulu ve Ortaokulunda, 20 Aralık 2015 Pazar günü ise İELEV Özel İlkokulu ve Ortaokulunda 12. Yeni Yıl Panayırı düzenlendi.

Her yıl heyecanla beklenen panayır, her iki yerleşkemizde de öğrenci korolarının yılbaşı şarkılarıyla başladı. Çeşitli el işi ve yemek atölyelerinin, kukla tiyotralarının, spor aktivitelerinin yer aldığı panayırlarda Alman kültürüne özgü birbirinden lezzetli yiyecekler de keyifle yendi.

Yeni Yıl Panayırının en önemli ve mutlu edici kısmı ise elde edilen gelirin yardıma muhtaç okullara ve kurumlara bağışlanacak olmasıdır.

İELEV Özel İlkokulu ve Ortaokulu elde ettiği geliri AÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı), Nesin Vakfı ve Bolu–Gökçesu İlköğretim Okuluna bağışlayacaktır.

İELEV Özel 125. Yıl İlkokulu ve Ortaokulu ise elde ettiği geliri Nişantepe Anaokulu, Nişantepe İlköğretim Okulu, Hamit İbrahimiye Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi, Çocuk Eğitim Derneği, Kan ve Kök Hücre Derneği ve Haçiko Derneğine bağışlayacaktır.

Yardımlaşmanın, kardeşliğin, dayanışmanın keyfine varılan daha nice Yeni Yıl Panayırlarına...

Copyright © 2024, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo