9 Şubat 2017

İstanbul Erkek Lisemize Yeni 3D Yazıcı

3D baskı teknolojilerinin yakın gelecekte devrimsel nitelikte değişim ve etkiler yaratacağının su götürmez bir gerçek olmasından yola çıkarak girişimci İEL’li kardeşlerimiz tarafından kurulan ve henüz genç bir kulüp olan İstanbul Lisesi Bilgisayar Destekli Modelleme ve Tasarım Kulübünün (İELCAD) talebi üzerine İELEV olarak İstanbul (Erkek) Lisemize yeni bir 3 boyutlu yazıcı kazandırdık.

İELCAD; fizik, kimya, biyoloji, matematik gibi bölümlerin 3 boyutlu ders malzemesi ihtiyaçlarının yanı sıra diğer öğrenci kulüplerinin kulüp faaliyetlerine yönelik ihtiyaçlara ve Bilim Haftası, Kültür Haftası gibi Lisemizin geneline yönelik etkinliklerde bütün öğrencilere fayda sağlayan etkin bir kulüp olarak faaliyetlerini sürdürüyor. İELEV olarak Lisemize değer kazandırmanın sevincini yaşıyoruz.

İstanbul (Erkek) Liseli kardeşlerimizin ileriye yönelik projelerini desteklemek ve Lisemiz kulüplerinin diğer bütün projelerine destek vermek için www.sarisiyahdestek.com yardımlaşma platformumuzda açılan projeleri inceleyebilirsiniz. 

Copyright © 2023, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı | Her Hakkı Saklıdır. | Site: İkipixel

Logo